Aktuality

Pozvánka na adventní jarmark


24.11.2023 Petr Duras Pozvánky, ostatní

Rádi bychom vás pozvali na adventní jarmark, který je jednou z tradičních akcí, které rodiče ve spolupráci se školkou pořádají. 
Akce je určená pro setkávání, malinké naladění na blížící se svátky, možnost nákupu dekorací s adventní tématikou. To vše s vědomím toho, že výtěžek z akce je každoročně věnován naší školce. 

Letošní adventní jarmark se bude konat ve čtvrtek 30.11.2023 od 15:30 na zahradě školky ( část žabičky, tygříci, zajíčci, motýlci).

V jeho úvodu  tzn v cca 15:30 vystoupí děti s kulturním programem, který pro Vás pečlivě pilují ve třídách, nebo v tanečním kroužku.

Tak jako tradičně bude k dispozici teplý punč, grilované klobásky a další občerstvení.
V této souvislosti, bychom vás, tak jako každý rok rádi poprosili o pomoc s občerstvením formou ( napečení, navaření, nákupu)  dobrot dle vašeho uvážení a preferencí.  

Nabídka vánočně laděných výrobků na jarmarku je sestavena ze tří časem ověřených zdrojů: 

  • výrobků dětí ve třídách za pomoci a nepřeberné studnice nápadů a zkušeností paní učitelek.
  • výrobků dětí, které za spolupráce rodičů vyrobily na dílničkách před cca týdnem.
  • výrobků dětí a rodičů, vyrobených doma, které rodiče nabídnou do prodeje  ( zde jsou velmi oblíbené adventní věnce, svícny, ozdoby, keramické, pletené či háčkované dárky). 

Občerstvení a výrobky prosím noste v den jarmarku do svých tříd.  Pokud si přejete, uveďte prosím cenu, za kterou má být výrobek v prodeji. Předem děkujeme.

Těšíme se, že se na jarmarku uvidíme.